Legalizacja zatrudnienia

Legalizac

 

Legalizacja zatrudnienia

Zatrudnienie cudzoziemców w firmie wiąże się z indywidualnym podejściem do całego procesu. Każdy pracownik ma inną historię zatrudnienia oraz odmienną dokumentację  związaną z  pobytem oraz możliwością pracy w Polsce.  Grupa Progres posiada doświadczonych ekspertów w zakresie prawidłowego realizowania procesów związanych z zatrudnieniem pracowników pochodzących z ponad 40 państw.

Nasza działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w branży oraz na nieustannym poszerzaniu i aktualizowaniu wiedzy.

Napisz do nas: kontakt.legalizacja@grupaprogres.pl

Zakres naszych usług

  • Audyt zatrudnienia cudzoziemców
  • Opracowanie strategii
  • Zatrudnienie cudzoziemców
  • Szkolenia

Korzyści

  • Doradztwo w zakresie wszystkich formalności
  • Analizę dokumentów
  • Porady prawne w zakresie legalizacji pracowników
  • Oszczędność czasu – przygotowanie niezbędnych dokumentów
  • Konsultacje dla pracowników w zrozumiałym dla nich języku
  • Pomoc w relokacji rodziny do Polski, legalizacji pobytu członka rodziny

Copyright © 2018 Grupa Progres Advanced-Solutions

Obowiązek informacyjny

zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE o przetwarzaniu danych osobowych (t.j.: Dz. U. UE. L. 2016.119.1), dalej: „RODO”, oraz o ochronie prywatności (dalej: „Informacja”).         

Progres Advanced Solutions Sp. z o. o. z siedzibą w Gdańsku, KRS: 0000694006, dalej: Spółka, jest spółką należącą do grupy kapitałowej występującej pod marką Grupa Progres. Struktura grupy kapitałowej została wskazana pod adresem: https://grupaprogres.pl/o-nas/struktura/

Administrator będzie przetwarzał Pani/Pana Dane Osobowe w celu właściwego świadczenia usług w zakresie wypełnianego przez Państwa formularza oraz przekazywania informacji handlowych i marketingowych.   

 

Administrator zobowiązuje się chronić Pani/Pana Dane Osobowe i prywatność.

 

Każdorazowe wyrażanie zgody upoważniające Progres Advanced Solutions Sp. z o. o.,  
do dokonywania czynności wyrażać będzie zezwolenie na dokonywanie takiej samej czynności przez spółkę zależną bądź powiązaną osobowo lub kapitałowo.

 

Za pośrednictwem Strony może Pan/Pani szukać i aplikować na stanowiska oferowane przez Spółkę, które są zgodne z zainteresowaniami, umiejętnościami lub doświadczeniem oraz które są dostępne w miejscu, w którym Pan/Pani szuka pracy.           

 

Korzystanie z serwisu równoznaczne jest z akceptacją przepisów zawartych w niniejszej Informacji.

 

Czytaj dalej

You have Successfully Subscribed!