Skontaktuj się z nami

Solutions

Skontaktuj się z nami

Masz pytania lub wątpliwości? Szukasz pracy? A może interesuje Cię nasza oferta? Zapraszamy do kontaktu. Postaramy się odpowiedzieć na Twoje pytanie najszybciej, jak będzie to możliwe!

 

Znajdź nas

al. Grunwaldzka 411
Gdańsk, 80-309

Telefon

+48 (58) 511 05 50

E-mail

kontakt@advanced-solutions.pl

Zgody

Nowe pole

Nowe pole

Nowe pole

Nowe pole

Uzupełnienie powyższych zgód stanowi podstawę do przetwarzanie wpisanych danych osobowych przez Progres Advanced Solutions Sp. z .o.  w celu ułatwienia z Panią/Panem kontaktu w związku z wysłaniem zapytania. Zgodę można wycofać w dowolnym czasie. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Progres Advanced Solutions Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy al. Grunwaldzkiej 411, 80-309 Gdańsk.  Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu kontaktu i obsługi Państwa zgłoszenia w wybranym zakresie.

Jeśli masz jakiekolwiek pytania odnośnie przetwarzania przez nas Twoich danych, skontaktuj się z naszym Inspektorem Ochrony Danych (IOD). Do Twojej dyspozycji jest pod adresem e-mail: iod@advanced-solutions.pl

W jakim celu i na jakiej podstawie będziemy wykorzystywać Twoje dane? (czytaj dalej)

Copyright © 2018 Grupa Progres Advanced-Solutions